Trotse gezichten op de Baronie Arashi Cup
Mika in actie

Zondag 27 oktober hebben de jonge judoka’s van Judoclub Made deelgenomen aan de Bliemer Arashi Cup in Oosterhout, een kleinschalig toernooi speciaal voor beginners. Op vier matten, begeleid door scheidsrechters, konden judoka’s in diverse leeftijds- en gewichtscategorieën hun vaardigheden tonen. Het toernooi bracht jongens en meisjes in de leeftijd van 5 tot ongeveer 11 jaar samen om ervaring op te doen in een sportieve setting. Namens onze club trokken maar liefst 15 judoka’s naar Oosterhout!

Pechvogel was Logan Broeders. Deze jonge judoka wist al heel wat partijen te winnen bij de regionale toernooien. Dit keer maakte hij helaas een lelijke val waarbij hij zijn arm uitstrekte. Dat betekende einde wedstrijd en een arm in het gips. Heel veel beterschap Logan!

Ondanks de schrik hebben onze andere judoka’s lekker hun partijen gedraaid. Zo wist Ryan François een hele mooie worp te maken, waardoor hij zijn tegenstander vakkundig op de grond liet landen.  In de resultatenlijst zijn ook weer nieuwe namen te zien, wat we als club natuurlijk alleen maar leuk vinden. Wedstrijdjes doen is spannend, maar ook hartstikke leuk en leerzaam!

De resultaten van onze judoka’s liegen er weer niet om:

Eerste plaats: Jamie Juursema en Leia Overkamp. Een tweede plaats was er voor Ryan François, Mika Peemen en Tiedo Kruysifix. De derde plaats was er voor: Faber van de Heijkant, Charlotte van Uijtert, Nol van Praet, Lieke van der Ham, Fleur Segeren, Aimee Juursema, Kaiden van de Capellen, Bart van Beijnen en Taylor Roovers.

We zijn supertrots op jullie allemaal. En voor de lezers die misschien niet zo goed weten wat judo is…Judo gaat uit van respect. Je staat er op de mat in feite alleen voor en leert dus volledig te vertrouwen op jezelf. Maar let op, je leert ook samenwerken. Zonder tegenstander is het immers lastig judoën! Dat maakt judo zo’n waardevolle sport voor kinderen in de groei. Zelfvertrouwen, respect, discipline en natuurlijk meer conditie en kracht. Alles komt aan bod in deze sport.

Het toernooi was een succes en de judoka’s van Judoclub Made hebben zich weer van hun beste kant laten zien. Volgende week staat het toernooi bij Judo Vereniging Nintai in Geertruidenberg op het programma, waar de jonge talenten opnieuw hopen te schitteren.

Jeugd Judoclub Made scoort op Bliemer Arashi Cup in Oosterhout

Je zou ook interesse kunnen hebben in